Nasza firma Beskid – Przeprowadzki świadczy usługi transport oraz przeprowadzki. Skupiając się przede wszystkim na takich miastach jak: Pszczyna, Żywiec, Cieszyn i Czechowice – Dziedzice. Usługę przeprowadzki wykonujemy samochodami dostawczymi typu bus do 3,5 tony dmc. Mimo że szczególną uwagę poświęcamy mieście Pszczyna i okolice to wykonujemy również przeprowadzki na terenie całego kraju i Unii Europejskiej.

Usługi naszej firmy skierowane są nie tylko do firm ale również do osób prywatnych. Fakt iż przeprowadzki to nasza codzienność świadczy o naszym doświadczeniu i profesjonalizmie. A ludzie których zatrudniamy to ekipa ludzi o wysokiej kulturze osobistej z właściwymi kwalifikacjami.

Przeprowadzki Pszczyna

Naszą ofertę dopasowujemy indywidualnie do klienta i jego wymagań. Posiadamy samochody o rożnej zabudowie. Dzięki temu możemy dobrać odpowiednie auto, do wykonywanej usługi. Spowoduje to optymalizację kosztów, a posiadanie przez nas odpowiedniego sprzętu gwarantuje pełne bezpieczeństwo transportowanego mienia.

Beskid – Przeprowadzki to firma dla której nie jest istotne czy wieziemy małą przesyłkę na terenie miasta Pszczyna czy duży transport mebli do innego województwa w Polsce. Każde zlecenie potraktujemy profesjonalnie i z zaangażowaniem bo transport i przeprowadzki to nasza specjalność.