Witamy, firma Beskid – Przeprowadzki oferuje przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Siedziba naszej firmy jest w Bielsku-Białej dlatego najwięcej usług transportowych wykonujemy na terenie miast: Czechowice – Dziedzice, Pszczyna, Żywiec oraz Cieszyn. Na rynku usług transportowych działamy od roku 2005. W ciągu tych lat pracy zdobyliśmy bogate doświadczenie i przeprowadzki domów, mieszkań czy firm nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Przeprowadzki Czechowice – Dziedzice

Oferujemy korzystne ceny usług, krótki i terminowy czas realizacji przeprowadzki, bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku oraz kompetentną i zawsze gotową do pomocy ekipę fachowców.

Beskid – Przeprowadzki to firma sprawdzona, profesjonalna i bezpieczna. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta. Chętnie podejmujemy się zleceń nietypowych jak: transport pianin cze sejfów i traktujemy je jak wyzwanie z którym zawsze sobie poradzimy.

Zadzwoń do nas, nasi konsultanci na terenie miast: Czechowice – Dziedzice, Pszczyna, Żywiec oraz Cieszyn chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.