Do każdej przeprowadzki podchodzimy indywidualnie, dokonując wyceny danego zlecenia.
W celu ustalenia kosztów zalecamy kontakt z naszym konsultantem +48 790 481 789

Przeprowadzka przeprowadzce nierówna, gdyż każda z nich może różnić się liczbą i rodzajem przewożonych rzeczy, trasą przejazdu, koniecznością spakowania i zabezpieczenia mienia czy trudnością samego transportu (np. wyższe piętra, większa odległość od klatki schodowej itd.). Dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i ostateczny koszt usługi wyceniamy na podstawie wielu różnorodnych czynników. Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest chociażby przybliżone oszacowanie kosztów przy planowaniu przeprowadzki, więc podzieliliśmy naszą ofertę na trzy pakiety:

Ekonomiczny

Standardowy

Kompleksowy

Każdy pakiet zawiera usługi, które zostały odpowiednio dopasowane do zakładanego cennika. Pozwoli to określić szacowany koszt przeprowadzki, a także czas realizacji zadania. W celu dokładniejszego ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Pakiet ekonomiczny

Pakiet ekonomiczny zakłada maksymalną oszczędność kosztów, więc do klienta dostarczamy jedynie pojazd pod wskazany wcześniej adres oraz przewozimy przygotowane już kartony i pudła. Nie uczestniczymy w pakowaniu i rozpakowaniu mienia – to zadanie pozostaje całkowicie w gestii zleceniodawcy.

Pakiet standardowy

Druga opcja to tzw. przeprowadzki zwykłe, czyli pakiet ekonomiczny plus zabezpieczenie i załadunek przygotowanych przez klienta kartonów, mebli i sprzętów do samochodu oraz ich przewóz i wyładunek na miejscu docelowym.

Pakiet kompleksowy

Ostatni pakiet to najbardziej rozbudowane rozwiązanie, które zakłada kompleksową pomoc dla klienta. W tej opcji oddają Państwo w nasze ręce wszystkie czynności związane z przeprowadzką, w tym spakowanie, załadunek, zabezpieczenie i transport mienia oraz jego rozładunek i przeniesienie do nowej lokalizacji.

*Wpływ na ostateczny cennik naszych usług ma także szczegółowy zakres usługi, na jaki się Państwo zdecydują, w tym:
 • Termin przeprowadzki, ponieważ usługi ekspresowe są proporcjonalnie droższe,
 • czasu wynajmu pojazdu,
 • długość trasy transportu,
 • usytuowanie i warunki architektoniczne nowej lokalizacji (np. dostęp do windy, szerokość klatki schodowej oraz numer piętra),
 • rodzaj, waga, rozmiar i wartość transportowanego mienia, a także ostateczna liczba kartonów,
 • sposób zapakowania i zabezpieczenia mienia,
 • ilość potrzebnych kartonów do przeprowadzki i materiałów zabezpieczających,
 • transport przedmiotów o znacznym tonażu i nietypowych gabarytach (pianino, fortepian, sejf, kasa pancerna itp.).
 • zakres demontażu i montażu mebli oraz innego wyposażenia,
 • wniesienie przedmiotów przez pracowników firmy,
 • rozpakowanie kartonów przeprowadzkowych przez naszych pracowników.

Duża liczba zmiennych, które należy wziąć pod uwagę przy ustalaniu kosztów przeprowadzki, sprawia, że ceny poszczególnych usług mogą się od siebie znacząco różnić. Dlatego też gwarantujemy każdej osobie bezpłatną wycenę przeprowadzki z uwzględnieniem wszystkich czynników.

Dostarczamy również materiały potrzebne do sprawnej organizacji zadania oraz fachowe doradztwo doświadczonej kadry, która ma za sobą tysiące zleceń. Na życzenie klienta możemy również uczestniczyć w montażu lub demontażu mebli, co znacznie usprawnia ostatni proces przeprowadzki. Zachęcamy więc do kontaktu w celu szczegółowego omówienia planu i zakresu prac.

DARMOWA WYCENA U KLIENTA!

Sprawdź ile będzie kosztowała Twoja przeprowadzka.